;

Gizlilik ve Güvenlik Taahhüdü

images
  • images

Gizlilik ve Güvenlik Taahhüdü

Sitemizce alınan bilgiler sadece sitenin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir. Site kayıt formları dışında hiçbir bilgi sohbet alanlarında veya mail yoluyla tarafınızdan istenmez. Böyle bir talep aldığınızda hiçbir bilgi vermeden konuyu iletişim formumuzdan bize iletmenizi önemle rica ederiz.

R&M Testing, site ve uygulaması içerisinde verilen servislerden yararlandırmak üzere bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sistemlerine kaydeder. Bunların dışında herkesce görülebilen bir takım güvenlik ve teknik bilgiyi de servislerini daha sorunsuz ve güvenli çalıştırabilmek için depolar. Bu tip bilgilere örnek olarak IP adresiniz, kullandığınız internet browser'ın türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.

R&M Testing, kayıtlı kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini Sitesinde yayınlamaz, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

R&M Testing kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz. Ortak alandaki üyelerin birbirleri olan yazışmaları hariç hiçbir bilgiyi diğer kullanıcılar ile paylaşmaz.

Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, telefon numarası, ya da e-posta adresi) ("kişisel bilgi"). Eğer siteye kişisel bilgilerinizi verirseniz, bu bilgileri gelecekte, Servislerden yararlanmak, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

Kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.
a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b.) R&M Testing'in mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
c.) Üyelik Sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

R&M Testing'te kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

R&M Testing tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. R&M  Testing, ortamındaki bilgileri korumak için güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar R&M Testing’in sorumluluğunda değildir.

Verilen kişisel bilgilerin sorumluluğu taraflar aittir.

R&M Testing'te aktif üyelik sistemi yoktur. Bazı analizleri almak için yaptığınız kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Üyeler istedikleri zaman profil bilgi ekranından üyeliklerini iptal edebilirler.

R&M Testing bu "Gizlilik Bildirimi" ve "Kullanım Koşullarına"na uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

R&M Testing bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Bildirimi"n de yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.

Son güncelleme tarihi: 17 Temmuz 2021