;

İade Şartları

images
  • images

İade Şartları

KULLANIM KOŞULLARI

Ziyaretçi Soruları

Bu internet sitesini kullanırken gizlilik haklarınız konusunda bir soru ya da endişeniz varsa lütfen bu internet sitesindeki Bize ulaşın bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

www.remetesting.com adresi, globale, bölgelere, ülkelere ve/veya profesyonel hizmetlere yönelik olarak geliştirilen internet sayfalarını içerir. 

Bu Kullanım Koşulları, Kullanım Koşullarını okumadan önce, www.remetesting.com adresi içinde bulunan ve globale, bölgelere, ülkelere ve/veya profesyonel hizmetlere yönelik olarak geliştirilen internet sayfaları için geçerlidir. Bu tür bağımsız internet siteleri Kullanım Koşulları'nda "Bu İnternet Sitesi" ifadesiyle belirtilmiştir.

Bu İnternet Sitesine erişim yaparak, bu Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş bulunmaktasınız. Kullanım Koşulları'nın kabul edilmediği durumlarda, bu internet sitesine erişim sağlanamayacaktır ve kullanımızın olamayacağı bu durumda bu siteden ayrılmanız gerekecektir.

 Bu İnternet Sitesini hizmete sunan ve Kullanım Koşulları'nda "biz" veya "bizim" olarak ifade edilen Türkiye'de faaliyet gösteren Abdulrezzak ÇİL tüzel bir kişiliktir. Kullanım Koşullarında kullanılan "biz" veya "bizim" ifadeleri Türkiye'de faaliyet gösteren Abdulrezzak ÇİL/ R&M Danışmanlık firmasını temsil etmektedir. Bu Kullanım Koşulları yalnızca sizin ve bizim aramızda geçerlidir.

İçerik Kullanımı; Sınırlamalar; Gizlilik Bildirimi

İlgili içerikte aksi belirtilmedikçe ve uymak zorunda olduğunuz bu Kullanım Koşulları uyarınca, bu Internet Sitesinde yer alan içeriği ancak aşağıdaki koşullara uymak şartı ile görüntüleyebilir; kopyalabilir, çıktısını alabilir ve içerikte değişiklik yapmamak koşuluyla başkalarıyla paylaşabilirsiniz; (i) içeriğin ticari olmayan amaçlar doğrultusunda kullanılması ve (ii) içeriğin kopyalanması halinde telif hakkı bildiriminin ya da içerikle ilgili diğer bilgilendirmelerin yapılması.

Bu Internet Sitesinde yer alan ya da kullanılan herhangi bir yazılımı, tescilli süreci veya teknolojiyi kopyalayamaz ve kullanamazsınız. 

Bu Internet Sitesini kullanarak, internet sitesine erişim sağlamak ve bu siteyi kullanmak için ilgili kanunlara uygun davrandığınızı ve Gizlilik Bildirimi’nde belirtilen koşullar kapsamında bilgilerinizin  kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız. 

Fikri Mülkiyet Hakları; R&M Testing ve R&M Danışmanlık markasının ya da logolarının kullanılmaması

Aksi belirtilmedikçe, bu Internet Sitesinde yayınlanan içerikler bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. 

Bu Internet Sitesi ve bu Internet Sitesinde yer alan içerikler, Türkiye'de geçerli olan telif hakkı, ticari marka ve diğer yasalarla korunmaktadır. Bu yasalar Kullanım Koşullarında açıkça belirtilmemiş olsa dahi, bizim ve lisans verenimizin tüm hakları saklıdır.

Bu İnternet Sitesinde diğer tüzel kişiliklerin ticari markalarına yapılan referanslar, yalnızca tanıtım amaçlıdır ve bu tüzel kişiliklerin bu Internet Sayfasını veya buradaki herhangi bir içeriği onayladığı yönünde bir anlam taşımamaktadır. Bu Kullanım Koşulları size başka tüzel kişiliklerin ticari markalarını kullanım hakkı tanımamaktadır.

Feragatname ve Sorumluluk Sınırlandırılması

BU İNTERNET SİTESİ (SINIRLAMA OLMAKSIZIN TÜM İÇERİK VE KISIMLARIYLA BERABER) SADECE GENEL BİLGİ İÇERMEKTEDİR VE BURADA HİÇBİR ŞEKİLDE PROFESYONEL GÖRÜŞ VEYA HİZMET SUNULMAMAKTADIR. FAALİYETLERİNİZİ, İŞLETMENİZİ YA DA MALİ DURUMUNUZU ETKİLEYECEK HERHANGİ BİR KARAR VERMEDEN YA DA BU KONUDA HERHANGİ BİR ADIM ATMADAN ÖNCE UZMAN BİR DANIŞMANA BAŞVURMALISINIZ.

BU İNTERNET SİTESİ, MEVCUT ŞEKLİYLE KULLANIMA SUNULMUŞ OLUP, İNTERNET SİTESİYLE İLGİLİ AÇIK YA DA ZIMNİ HİÇBİR BEYAN VEYA TAAHHÜDÜMÜZ BULUNMAMAKTADIR. YUKARIDAKİ İFADEYİ SINIRLAMAKSIZIN, İNTERNET SİTESİNİN GÜVENLİ VE HATASIZ OLDUĞU, VİRÜS YA DA ZARARLI HİÇBİR İÇERİK BARINDIRMADIĞI VEYA BELİRLİ PERFORMANS YA DA KALİTE KRİTERLERİNİ KARŞILADIĞI YÖNÜNDE HİÇBİR TAAHHÜDÜMÜZ BULUNMAMAKTADIR. TİCARİ GARANTİ, ÜNVAN, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, İHLAL ETMEME, UYUM, GÜVENLİK VE DOĞRULUK GİBİ ZIMNİ TAAHÜTLER, HERHANGİ BİR KISITLAMA YAPMADAN, TARAFIMIZDAN AÇIKÇA REDDEDİLMEKTEDİR.

BU İNTERNET SİTESİNİN KULLANIMINDAN DOĞABİLECEK TÜM RİSKLER SİZE AİTTİR. SERVİS YA DA VERİ KAYBI DAHİL OLMAK ÜZERE BU İNTERNET SİTESİNİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANABİLECEK TÜM ZARARLARIN RİSK VE SORUMLULUĞU SİZE AİTTİR. İLGİLİ ZARAR BİLGİMİZ DAHİLİNDE OLSA YA DA OLMASI GEREKSE DAHİ, SÖZLEŞME, YÖNETMELİK YA DA TAZMİN KURALLARINDA YER ALSIN YA DA ALMASIN BU İNTERNET SİTESİNİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN (İHMALDEN KAYNAKLANANLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE) DOĞRUDAN, DOLAYLI, HUSUSİ, ARIZİ, CEZAİ VE DİĞER HİÇBİR ZARARDAN SORUMLU OLMADIĞIMIZI BELİRTİRİZ.

BU İNTERNET SİTESİNDEKİ BAZI BAĞLANTILAR, DELOITTE AĞINDA BULUNAN DİĞER TÜZEL KİŞİLİKLER YA DA BUNLARIN ÇALIŞANLARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE, KONTROLÜMÜZDE OLMAYAN ÜÇÜNCÜ TARAFLARA AİT İNTERNET SİTELERİNE, KAYNAKLARA VEYA ARAÇLARA YÖNLENDİREBİLİR. YUKARIDA BELİRTİLEN HÜKÜMLERİ SINIRLAMAKSIZIN, BU İNTERNET SİTELERİ, KAYNAKLAR YA DA ARAÇLAR İLE BU İNTERNET SİTESİ, KAYNAK VEYA ARAÇLAR İÇİN VERİLEN BAĞLANTILAR İLE İLGİLİ AÇIKÇA YA DA İMA YOLUYLA HERHANGİ BİR AÇIKLAMA VEYA TAAHHÜTTE BULUNMADIĞIMIZI BELİRTİRİZ. BU İNTERNET SİTESİ, KAYNAK VEYA ARAÇLAR İÇİN VERİLEN BAĞLANTILARI YA DA BUNLARA İLİŞKİN İÇERİKLERİN TARAFIMIZDAN ONAYLANDIĞINI BELİRTMEZ.

DİĞER MADDELER

YUKARIDA BELİRTİLEN FERAGATNAME İLE SORUMLULUK SINIRLANDIRILMASI, YALNIZCA BİZİM İÇİN DEĞİL, BİZİM ÇALIŞANLARIMIZ İLE DELOITTE AĞINDAKİ TÜM TÜZEL KİŞİLİKLER VE BUNLARIN ÇALIŞANLARI İÇİN DE GEÇERLİDİR.

İSTER SÖZLEŞME, YÖNETMELİK, TAZMİN HUKUKU YA DA BAŞKA TÜRLÜ GEREKÇELERE DAYALI OLSUN, YUKARIDAKİ FERAGATNAME VE SORUMLULUK SINIRLANDIRMASI, YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE UYGULANACAKTIR.

Kullanım Koşulları'nda belirtilen hükümlerden herhangi birinin herhangi bir yargı mercii nezdinde geçerliliğini ya da uygulanabilirliğini kaybetmesi durumunda, ilgili hüküm (i) ilgili yargı merciinde ve yasaların izin verdiği ölçüde, esas amacını mümkün olduğunca yerine getirebilmek için yeniden yorumlanacak; ve (ii) diğer tüm yargı merciilerinde Kullanım Koşulları'nın tamamı geçerli ve yürürlükte kalacaktır.

Kullanım Koşullarında yer alan hükümler gerekli olduğunda isteğimiz doğrultusunda değiştirilebilir. İlgili değişiklik(ler), Kullanım Koşulları bağlantısı altında (örneğin; şu an bakmakta olduğunuz internet sayfası) ya da bu Internet Sitesinin bir başka bölümünde yayınlanır. Aksi tarafımızdan açıkça belirtilmediği takdirde, bu değişiklikler yayınlandıkları tarihten itibaren geçerli olacaktır. Bu Internet Sayfasını kontrol ederek, değişen Kullanım Koşullarından haberdar olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanım Koşulları değiştikten sonra bu Internet Sitesini kullanmaya devam etmeniz, Güncellenen Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Son güncelleme tarihi: 17 Temmuz 2021